Szanowni Państwo

Serdecznie witamy na portalu turystycznym www.speedtravel.pl.
Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne narzędzie do odnajdywania oraz zakupu ofert turystycznych w kraju i za granicą, rezerwacji miejsc hotelowych, zakupu biletów lotniczych i autokarowych oraz wynajmu samochodów. Rozwiązanie to ma za zadanie ułatwić Państwu skuteczne poszukiwanie najlepszej oferty, zaoszczędzić cenny czas oraz pozwolić zdobyć potrzebne do zorganizowania wypoczynku informacje.
Informujemy, że Biuro Podróży Speed Travel oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet, telefonicznie lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta (41-706 Ruda Śląska, ul. 1 Maja 35).

Proces rezerwacji krok po kroku

Wybór oferty

Rezerwacja oferty

Płatność

Potwierdzenie rezerwacji


01.

 Wybór oferty

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. System jest prosty i intuicyjny, zaprojektowany tak, aby rezerwacja wymarzonego wyjazdu była łatwa, szybka i przyjemna.

1. Wprowadź kryteria wyszukiwania. Jeśli chcesz doprecyzować swoje wymagania, skorzystaj z opcji wyszukiwania zaawansowanego, gdzie możesz wprowadzić dodatkowe preferencje dotyczące np. udogodnień.
2. Po naciśnięciu przycisku „szukaj” otrzymasz listę ofert spełniających wybrane kryteria.
3. Po lewej stronie w liczniku pokaże się liczba ofert odpowiadających Twoim kryteriom.

Jeżeli nie są Państwo pewni, jaki kierunek podróży obrać — na stronie głównej portalu znajdują się najciekawsze promocje, oferty wyjazdów do najpopularniejszych krajów i kurortów na całym świecie, oraz oferty tematyczne. 

02.

Rezerwacja oferty

• Przez Internet:

1. Kliknij przycisk „Zarezerwuj”
2. Wpisz swoje dane osobowe do formularza
3. Ponownie kliknij „Zarezerwuj”.
Formularz zostanie wysłany do naszych konsultantów, którzy skontaktują się z Państwem.

• Przez telefon:

1. Zadzwoń pod numer 32 273 65 92, 509 943 321 lub 502 611 210.
2. Wskaż swoje preferencje dotyczące zamawianej usługi lub podaj „kod oferty” (znajduje się on w lewym górnym rogu strony z opisem oferty).
Nasza konsultantka przeprowadzi Cię szybko i wygodnie przez cały proces rezerwacji.

03.

Płatność

• Przelew tradycyjny:

1. Proszę zlecić przelew z dowolnego banku na nasze konto.
2. W tytule przelewu należy wpisać numer rezerwacji, który znajdziecie Państwo w dokumentach rezerwacyjnych (przesłanych e-mailem) oraz imiona i nazwiska uczestników, zgodnie z dokumentami rezerwacyjnymi.
3. Prosimy również o podanie nazwy kraju, hotelu, kodu oferty z naszej strony internetowej speedtravel.pl, co może pomóc w identyfikacji wpłaty i przyspieszyć potwierdzenie rezerwacji.

Numer konta bankowego:
SPEED Firma Transportowo-Usługowa Grażyna Kramerska
41-800 Zabrze, Ul. Gen de Gaulle'a 28a/6
PKO BP
70 1020 2401 0000 0402 0225 6295

Uwaga!
Imprezy organizowane przez Organizatora Bee Free Holidays wymagają bezpośrednich wpłat na konto firmowe Organizatora podane poniżej:

Bee & Free Sp. z o.o.
02-927 Warszawa, ul. Zawojska 34
Raiffeisen Bank Polska S.A.
58 1750 0009 0000 0000 1214 0638


Alfa Star
Wpłaty za imprezy turystyczne prosimy dokonywać na konto bankowe zawarte na „UMOWIE – ZGŁOSZENIU”
W wyjątkowym przypadkach na konto:
Bank Millenium SA
39 1160 2244 0220 1122 1119 9996

Ważna informacja!

Możesz przyspieszyć proces rezerwacji poprzez skrócenie czasu oczekiwania na zaksięgowanie Twojej wpłaty. W tym celu prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@speedtravel.pl lub faksem na numer 32 273 65 92. 

04.

Potwierdzenie rezerwacji

Po dokonaniu wpłaty i jej zaksięgowaniu konsultantka potwierdza ostatecznie rezerwację, wysyłając do Państwa e-mail lub faks z potwierdzeniem rezerwacji, które należy zabrać ze sobą na lotnisko. Potwierdzenie rezerwacji stanowi dokument niezbędny do odebrania voucher’ów podróży na lotnisku.
Organizator wymaga stawienia się na lotnisku na 2-3 godziny przed planowanym odlotem. Dokładne informacje na ten temat otrzymają Państwo wraz z potwierdzeniem rezerwacji. Każdy klient zostanie telefonicznie poinformowany o godzinach wylotu.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda nam się z Państwem skontaktować, prosimy o kontakt na naszą infolinię - co najmniej 24 godziny przed planowanym wylotem.
Wszystkie powyższe działania mają jeden cel: Twoje wakacje nie mogą Cię ominąć! 

Transport

Biuro podroży

Wypożyczalnia

Agencja Reklamowa